Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.

rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

Share | 

Kelio pradžia

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
stichija

Pranešimų skaičius : 17

RašytiTemos pavadinimas: Kelio pradžia   Pir. 09 28, 2009 6:07 pm

Ilgokai skaitinėjau Jūsų visų forume išsakytas mintis, diskusijas, didžių žmonių citatas... Labai įdomu, o kur buvo ta kelio pradžia? Kas paskatino susidomėti dalykais, apie kuriuos diskutuojate?
Matau, kad forumas turi net 107 registruotus lankytojus. Tai gana didelis bendraminčių būrys Smile Ar yra Jūsų tarpe žmonių, kuriuos į dvasinio tobulėjimo, pažinimo kelią atvedė nežemiški mokytojai? Kurių pažiūros, nuostatos, jausmai... pasikeitė po neeilinio gyvenimo įvykio? Na, kalbu apie klinikinę mirtį, "kelionę tuneliu", ar ką nors panašaus...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

Pranešimų skaičius : 300

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Antr. 09 29, 2009 9:06 am

stichija rašo:
Ilgokai skaitinėjau Jūsų visų forume išsakytas mintis, diskusijas, didžių žmonių citatas... Labai įdomu, o kur buvo ta kelio pradžia? Kas paskatino susidomėti dalykais, apie kuriuos diskutuojate?
Matau, kad forumas turi net 107 registruotus lankytojus. Tai gana didelis bendraminčių būrys Smile Ar yra Jūsų tarpe žmonių, kuriuos į dvasinio tobulėjimo, pažinimo kelią atvedė nežemiški mokytojai? Kurių pažiūros, nuostatos, jausmai... pasikeitė po neeilinio gyvenimo įvykio? Na, kalbu apie klinikinę mirtį, "kelionę tuneliu", ar ką nors panašaus...
Mane kankino nepilnavertiskumo jaumas, kad gyvenu tusciai. 38 metu buvau krizeje ir likimas mane nuvede i masazus. o ten radau tikriausiai tai, ko ieskojau visa ta laika - zinias. Niekas neragino, neverte, bet vidus (taip manau) atvede ten, kur mano vieta (siuo metu).
Atgal į viršų Go down
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Antr. 09 29, 2009 11:28 am

O Tu pati, stichija, kokia buvo tavo kelio pradzia. parasyk, gal forumo dalyviai pasidarys drasesni, o gal tavo atvejyje atpazins save?
Atgal į viršų Go down
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Antr. 09 29, 2009 11:29 am

Very Happy juokas, nesupykite Shocked , ar nuo akiu spalvos ir plocio priklauso dvasingumas.
Atgal į viršų Go down
stichija

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Antr. 09 29, 2009 1:02 pm

prijola rašo:
O Tu pati, stichija, kokia buvo tavo kelio pradzia. parasyk, gal forumo dalyviai pasidarys drasesni, o gal tavo atvejyje atpazins save?

O..., kad man kas pasakytų, kur buvo ta mano kelio pradžia Rolling Eyes Ir kodėl ji buvo tokia, o ne kitokia...
Tiesiog žiūriu, kad dauguma diskusijų dalyvių yra išstudijavę įvairius raštus, remiasi įvairiomis teorijomis, įvairiais MOKYTOJAIS... Panašu, kad buvo kažkoks poreikis, pastūmėjęs paimti būtent tą knygą, atsiversti būtent tą internetinį tinklalapį, nueiti į būtent to mokytojo paskaitą... Tai vat ir įdomu, kokius poreikius tenkindami žmonės ieško tokių dalykų.
O aš pati nesu perskaičiusi turbūt nė vieno iš cituojamų veikalų, nesu jokios konkrečios ideologijos šalininkė, neturiu Žemėje mokytojo, kuriuo sekčiau, nors daugelio didžių Mokytojų mintys man yra labai artimos.
O pradėdama tą diskusiją tikėjausi rasti bendraminčių, kuriuos į dvasinio tobulėjimo kelią (atsiprašau, jei netiksli terminologija) atvedė kažkas kita... Kuriems pirmą kartą perskaitytos ar išgirstos didžių žmonių mintys, pamokymai jau seniai yra tapę norma, gyvenimo būdu... be raštų studijavimo, be meditacijų, be jokių "spec. apeigų". Nes vargu ar galiu diskutuoti apie dalykus, kurių nepraktikuoju...
Taip, buvo mano gyvenime įvykis, "kelionė tuneliu į anapus", iš kurio sugrąžinta pajutau, kad nebegalėsiu gyventi taip, kaip iki šiol gyvenau... Tačiau meluočiau sakydama, kad pasijutau įgijusi išskirtinių savybių (ir dabar nemanau tokių turinti). Nepamenu, kad būčiau kažko ieškojusi ar jautusi poreikį keistis. Tiesiog KAŽKAS nuvedė kitu keliu... už ką aš JAM nepaprastai dėkinga.
Atgal į viršų Go down
ilvoent

Pranešimų skaičius : 4

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Antr. 09 29, 2009 10:12 pm

Neseniai, kaip tik pamačiau, labai gera Platono mintį "Nenagrinėjamas gyvenimas, nėra vertas nugyvenimo".
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ilvoent.vhost.lt
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Tr. 09 30, 2009 12:23 pm

prijola rašo:
ilvoent rašo:
Neseniai, kaip tik pamačiau, labai gera Platono mintį "Nenagrinėjamas gyvenimas, nėra vertas nugyvenimo".
O koks Tavo kelias, ilvoent (iakul), link to nagrinejimo pradzios.
Tiesa, grazus liutukas. Beje, Filmuke "Liutas Karalius" kalbama apie ta pati, ka raso storos garbingos knygos - saves atradima.
.
Atgal į viršų Go down
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Tr. 09 30, 2009 12:25 pm

O kaip Tu stichija ivardytum ta KAZKAS.
Atgal į viršų Go down
ilvoent

Pranešimų skaičius : 4

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Kv. 10 01, 2009 12:03 am

Citata :
O koks Tavo kelias, ilvoent (iakul), link to nagrinejimo pradzios.

Wink Na jei norit išgirsti istoriją, tokią, kokios tikitės, tai nežinau ar taip bus, nes nebuvo nei jokio, minėto nežemiškojo mokytojo, neeilinio įvykio (kurį atsiminčiau) gyvenimo, beje dabar jau darosi diskutuotina kas yra neeilinis gyvenimo įvykis, jokiu tuneliu ar klinikinių minčių. Stichija, manau dabar laiminga galinti į gyvenimą kitaip žiūrėt ir džiaugtis juo. O, kelio pradžią visi turi, ir nereik spec. mokytojų ar raštų. Aš tiesiog visad turėjau žinojimą, kad ilgoje gyvenimo perspektyvoje viskas bus Gerai . Na, va, turėjau kažkokį užtikrintumą, ir viltį, kurio gal daugkas eina pas burėjus. Paauglystės laikotarpiu, pradėjau greitą gyvenimą, buvo daug emocijų, kurias reikėjo kažkaip išlieti, taip tada pas mane prasidėjo kurybą, ta prasme ji buvo nuo kudikystės, bet tuo metu ji suintensyvėjo. Visad maniau, ir manau, kad kūrybą turi perduoti žinutę žmonėms. Dar tuo pačiu laikotarpiu labai domėjausi indigo vaikais, dvasiniu gyvenimu, kuri dabar pradėjau vadinti vidiniu. Rašau gan abstrakčiai, nes kitaip neįisivaizduoju, nuoširdžiai, kaip galima tai apibūdinti. Jei jūsų paklausų ar šilta gulėti ant paplūdimio smelio, ir jūs atsakytumėte, kad taip, o poto dar jūsų paklaustu: o kaip šilta? papasakok apie tai plačiau, kaip šilta Smile Na žodžiu, ieškoti tikriausiai paskatina dar ir gyvenimo sunkumai, ir tai pajaučiau, nes tik vidinė tavo stiprybė - dvasinis gyvenimas priverčia kovot ir eiti i priekį.
Man buvo keista, kodėl Stichija, sakei, kad be meditacijų, meditacija gali puikiausiai būti tavo mėgstama veikla, kam tos mistifikacijos.

Citata :
Tiesa, grazus liutukas. Beje, Filmuke "Liutas Karalius" kalbama apie ta pati, ka raso storos garbingos knygos - saves atradima.
Dėkui, Liūtas mano ženklas ir mano įkvėpimas. O Hollywood turi labai įtakingą ir stiprų irankį Wink
Liūtas čia: http://ilvoent.deviantart.com/art/Black-Chanting-Lion-119842384
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://ilvoent.vhost.lt
stichija

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Pen. 10 02, 2009 10:22 am

Na, to "KAŽKO" iki šiol man nebuvo poreikio kažkaip įvardyti, nes tiesiog nediskutuodavau apie tai. Sąvokos reikalingos bendraujant su žmonėmis, bet ne su kosmine energija. Tai ir nežinau kaip prijolai atsakyti į klausimą kaip aš jį vadinu. Kitų žmonių pasisakymuose jo esmę galiu įžvelgti ir visatos, dievybės, kosminės energijos, informacijos, dievo, likimo ... ... ... ir daugelyje daugelyje kitų sąvokų. Juk sąvoka - tai tik žmonių susitarimas vieną ar kitą objektą ar reiškinį pavadinti vienu ar kitu žodžiu. Kalbant apie dideles žmonių grupes, skirtingus suvokimus, tikėjimus, tos sąvokos gali labai skirtis, bet reikšti tą patį.
Na, ilvoent, mane ne visai taip supratai. Aš tikrai nieko neturiu prieš meditacijas. Tik sakiau, kad aš jų nepraktikuoju, todėl ir diskutuoti ta tema nelabai galiu. (Ką gali pasakyti apie reiškinį, kurio nesi patyręs scratch Kaip ir apie autorius, kurių nesi skaitęs.) Nors ir be to jaučiu stiprų ryšį su kosmosu, jo energetika... Štai tu rašai: "tiesiog visad turėjau žinojimą, kad ilgoje gyvenimo perspektyvoje viskas bus Gerai"... Aš tą jausmą įgavau būtent po to lemtingą posūkį lėmusio įvykio. Iki tol man buvo labai būdingi "stresai" ir pasipiktinimai: "kas dabar bus", "kaip gi be manęs", "kaip jie taip gali!"... ... ... Dabar myliu save, gyvenimą, žmones tokius kokie jie yra. Nebestresuoju, nes žinau, kad bet kokiu atveju bus taip, kaip turi būti... Žinau, kad visi mano norai išsipildys... o jei neišsipildys - vadinasi nebuvo svarbūs, teisingi, reikalingi... O jei kartais, kaip ir kiekvienam žmogui, užeina noras "pulti į paniką", būnu "nusodinta" mintimi, kad štai jau devyni metai, kai manęs galėjo apskritai nebūti šioje žemėje... ir ką? Ir saulė būtų tekėjusi, ir gėlės būtų žydėję... ir vaikai kažkaip būtų užaugę be manęs. Tad gadinti sau ir kitiems nervus dėl kažkokių niekų, tiesiog neverta... Aišku, jokiu būdu nesakau, kad reikia sėdėti sudėjus rankas, laukiant kol visi tavo norai ir planai išsipildys be jokių tavo pastangų.
Tai gal tiek Smile Malonu su jumis diskutuoti
Atgal į viršų Go down
menesiena

Pranešimų skaičius : 56

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Pir. 10 05, 2009 10:21 am

Butent, gyvenimas visada tekes savo vaga...
Labai gera suvokima isreiske stichija. Man labai dziugu, kai zmones gilinasi i savo vidini pasauli. Smile
Atgal į viršų Go down
-

Pranešimų skaičius : 81

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Pen. 03 09, 2012 1:48 pm

stichija rašo:

Iš asmeninės patirties sakau,kad yra... Tik negali tuo dalintis, nes ne visi tai supranta.
Atgal į viršų Go down
-

Pranešimų skaičius : 81

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Pen. 03 09, 2012 1:58 pm

stichija rašo:
prijola rašo:

O..., kad man kas pasakytų, kur buvo ta mano kelio pradžia Rolling Eyes Ir kodėl ji buvo tokia, o ne kitokia...
Tiesiog žiūriu, kad dauguma diskusijų dalyvių yra išstudijavę įvairius raštus, remiasi įvairiomis teorijomis, įvairiais MOKYTOJAIS... Panašu, kad buvo kažkoks poreikis, pastūmėjęs paimti būtent tą knygą, atsiversti būtent tą internetinį tinklalapį, nueiti į būtent to mokytojo paskaitą... Tai vat ir įdomu, kokius poreikius tenkindami žmonės ieško tokių dalykų.
O aš pati nesu perskaičiusi turbūt nė vieno iš cituojamų veikalų, nesu jokios konkrečios ideologijos šalininkė, neturiu Žemėje mokytojo, kuriuo sekčiau, nors daugelio didžių Mokytojų mintys man yra labai artimos.
O pradėdama tą diskusiją tikėjausi rasti bendraminčių, kuriuos į dvasinio tobulėjimo kelią (atsiprašau, jei netiksli terminologija) atvedė kažkas kita... Kuriems pirmą kartą perskaitytos ar išgirstos didžių žmonių mintys, pamokymai jau seniai yra tapę norma, gyvenimo būdu... be raštų studijavimo, be meditacijų, be jokių "spec. apeigų". Nes vargu ar galiu diskutuoti apie dalykus, kurių nepraktikuoju...
Taip, buvo mano gyvenime įvykis, "kelionė tuneliu į anapus", iš kurio sugrąžinta pajutau, kad nebegalėsiu gyventi taip, kaip iki šiol gyvenau... Tačiau meluočiau sakydama, kad pasijutau įgijusi išskirtinių savybių (ir dabar nemanau tokių turinti). Nepamenu, kad būčiau kažko ieškojusi ar jautusi poreikį keistis. Tiesiog KAŽKAS nuvedė kitu keliu... už ką aš JAM nepaprastai dėkinga.

Stichija, pati atsakėte į didžią dilemą, dėl kurios čia visi ir lankosi. MOKYTOJAS... Žemiško MOKYTOJAUS nėra. Yra tik vienintelis DIEVAS-ŠVIESA, kuri skleidžiasi per žmonės. O autoritetu, idealu nebus joks žemės gyventojas, nes ir žmogus "autoritetas" kartais gali nuvilti ir įskaudinti. Vadinasi tai ribotumas. Galbūt bus žmogus, per kurį bus atskleisti tam tikri ŠVIESOS keliai, bet tai nebus jo nuopelnai. Dievas viską daro, ne mes. Jei manytume,kad mes esame kažkam mokytojais - ego labiau leidžiasi į dugną. Ir taip... mano gyvenimas pasikeitė po vieno ir kito įvykio - tunelio į anapus, ar dar kitaip vadinamo klinikine mirtimi. Ir man labai patinka tas jūsų mažumas. Mes visi esame MAŽUTĖLIAI - visi esame iš to paties. Tik esame tai pamiršę ir norime būti didesni, negu esame. Juk nebetilpsime savyje.
Dievas yra kiekviename iš mūsų, Jis niekada nenusigręžia, nebent mes JĮ atstumiame. Labai artima tema. Ačiū! (nežinau ką čia susapaliojo mano vidus:))
Atgal į viršų Go down
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Št. 08 31, 2013 7:13 pm

Praėjo metai po paskutinės žinutės pasirodymo. Laimingiausi ir tuo pačiu krizės metai. Kas vyksta, kai pamiršti "dievą".
Man asmeniškai vyko baisingas emocijų svyravimas, kaip iš to išlipti ir atsitapatinti nuo minčių. Kaip atsigręžti į save ir nustoti matyti kituose blogį. Kaip nebeskaudinti kitų tariamu savo teisumu?
Atgal į viršų Go down
Anahata

Pranešimų skaičius : 125

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Sk. 09 01, 2013 12:09 pm

Patarčiau remdamasisi savo patirtimi: visada išlikti nešališku stebėtoju esamų įvykių, nesvarbu kas beatsitiktų. Šiaip tai man dar padeda reguliari jogos pratimų praktika.
Atgal į viršų Go down
prijola

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Sk. 09 01, 2013 1:28 pm

Ar gali visos emocijos sukilti dėl perdėto dėmesio sau norėjimo: tariama meilė, pyktis, prisitaikėliškumas, agresija, apatija. gal galite duoti nuorodų kur pasiskaityti apie dėmesį.
Atgal į viršų Go down
Anahata

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Sk. 09 01, 2013 8:23 pm

http://www.youtube.com/watch?v=DkHMhCYIsnY
Atgal į viršų Go down
Anahata

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   Št. 12 07, 2013 2:01 pm

prijola rašo:
Praėjo metai po paskutinės žinutės pasirodymo. Laimingiausi ir tuo pačiu krizės metai. Kas vyksta, kai pamiršti "dievą".
Man asmeniškai vyko baisingas emocijų svyravimas, kaip iš to išlipti ir atsitapatinti nuo minčių. Kaip atsigręžti į save ir nustoti matyti kituose blogį. Kaip nebeskaudinti kitų tariamu savo teisumu?
Teisingiausia yra tęsti pradėtą mokymą pagal savo pasirinkimą ir jį gilinti, nes mėtimasis duoda tik paviršutinišką platumą matymo, bet ne gilumą, su kuriuo po to ateina ir supratimas kitų sistemų atžvilgiu.
Ne aklai priimti mokymą, tik per kritišką vertinantį požiūrį, remiantis savo paties žinojimu. Jeigu nesutampa mano poži0ris su mokymo, tada ne neigti, o bandyti suprasti kodėl taip sakoma, teigiama. Kas trukdo man taip matyti, suvokti? Mokymasis yra ne neigimas, vertinimas, o integracija, kurioje nėra besąligiško sutikimo ar pralaimėjimo, o bandymas įeiti į lygiavertišką supratimą, kuriame mano suprantama, jaučiama tiesa yra lygi mokymo tiesai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelio pradžia   

Atgal į viršų Go down

Kelio pradžia
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11