Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

Share | 
 

 Ateities vizijos

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Mesmer

avatar

Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

RašytiTemos pavadinimas: Ateities vizijos   Kv. 12 03, 2009 12:06 pm

2000 m. Sapnas.
Aš einu per didele žalia pieva. Žydras dangus. Šilta saulėta diena.
Viduryje pievos stovi ilgas stalas. Prie stalo sėdi daugybe vyru. Visos vietos užimtos.
Stalo galvoje sėdi pagyvenusi moteris. Jinai turi švento žmogaus išvaizda. Visi vyrai jos pagarbiai klausosi.
Šalia moters iš kaires puses viena kėde laisva. Aš žinau, kad ta vieta skirta man.
Aš atsisėdu ir moteris sako man: tu turėsi du mažylius ir bus karas.
Akimirksniu prieš mano akis prabėga vizija: bombardavimas ir raketų sprogimai, miestu griuvusia ir dideli veltine pabėgėliu traukiančius i ritus.
Ir aš pravirkau.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Antr. 12 08, 2009 10:18 am

Kai buvau dar vaikas, prieš 35 metus (panašiai) močiutė sakydavo : ateis kiniečiai ir uždaužys visus tašėmis. Tada nesuprasdavau ko ji taip šneka.
Tai ką, karą sukels kinų tauta? Nes girdėjau, kad žemę valdys geltonoji rasė? O gal mes bijome ne to priešo, gal pats esi sau didžiausias priešas, tik nesupranti?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Antr. 12 08, 2009 10:40 am

Rodomi filmai apie pasaulio globalines katastrofas, rašomi veikalai, pranašystės pildosi apie artėjančią pasaulio pabaigą. confused


Viskas nėra iš piršto laužti paistalai. Bet ... jei tu būsi vertas likti (Dvasia tavo kūne), tai nei plaukas nenukris nuo galvos.
O jei tu žūsi, vis tiek sugrįši naujam gyvenimui anksčiau ar vėliau. Kūnas nėra amžinas, o Dvasia amžina. Bet...jei neliktų Žemės, tai kur sugrįžtume mokytis gyvenimo?
Labai gražiai Rerichas rašė apie kūną - DIEVO SŪNAUS skafandras.

Учение не дается за денги, оно не навязывается, оно знаменует новую Эпоху.
АГНИ ЙОГА 416.
Lauksime naujos epochos, vis tiek pildysis, kas išpranašauta.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
menesiena

avatar

Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-05-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Antr. 12 08, 2009 12:05 pm

Sedeti ir laukti? tiketis ,kad tau "plaukas nenukris"?
O gal cia sitos visos pranasystes duotos, kad zmones pradetu mastyti. Jei kuo daugiau zmoniu suvoks del ko sedi sioje zemeje, ir prisides savo malda(meditacija, gerumu ar dar kaip kam patogiau)-yra galimybe atitolinti "pasaulio pabaiga". Viskas vyksta musu protuose. Kuo daugiau panikos tuo sunkiau zmogui girdeti savo vidini balsa.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Mesmer

avatar

Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Kv. 12 10, 2009 1:51 pm

menesiena rašo:
Sedeti ir laukti? tiketis ,kad tau "plaukas nenukris"?
O gal cia sitos visos pranasystes duotos, kad zmones pradetu mastyti. .

Labai tikslus žodžiai tiesiai i dešimtuką.
Iš savo patirties galiu pridėti, man pranašystes buvo duodamos tam kad aš veikčiau ir aš veikdavau ir visada pataikydavau. Tuo atveju, kai aš turėjau buti pasyvus kurioj nors situacijoj aš arba neturėjau žyniu apie ja, arba buvau klaidinamas.
Visada veikit, geriau suklysti negu buti pasyviam. Dangus padeda tik aktyviems gyvenimo dalyviams „O, jeigu tu būtum karštas arba šaltas, bet tu šiltas ir aš išspjausiu tave“.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Mesmer

avatar

Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Kv. 12 10, 2009 2:02 pm

prijola rašo:

O jei tu žūsi, vis tiek sugrįši naujam gyvenimui anksčiau ar vėliau. Kūnas nėra amžinas, o Dvasia amžina. Bet...jei neliktų Žemės, tai kur sugrįžtume mokytis gyvenimo?

Reikia galvoti apie gyvenimą ir rūpintis jo. Tik ne reikia atsisakyti lipti i valtį.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
YogaSun
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-05-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Kv. 12 10, 2009 6:50 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://yogasun.2x2forum.com
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Antr. 12 22, 2009 7:53 pm

PAIMTA IS: http://siauliai.mok.lt/rerichas/zipai/laiskai.html
Žmonijos evoliucijos eiga
Žmonijos evoliucija vyksta ne kaip rami srovė, bet bangomis, t.y. potvyniais ir atoslūgiais. Didžiausios bangos vadinamos ciklais - jų būta septynių, vienas po kito einančių. Kiekviename cikle yra mažesnės septynios bangos - jos vadinamos rasėmis. Kiekviena rasė turi septynias porases. Žmonija yra jau perėjusi tris ciklus - mes gyvename ketvirtajame. Mūsų ciklo rasių istorija yra tokia:

Pirmosios dvi rasės ir pusė trečiosios neturėjo fizinių kūnų - jų išoriniai apvalkalai buvo iš neregimosios eterinės materijos. Tos rasės buvo belytės - jos dauginosi dalindamosi, kaip kad dauginasi ląstelės. Gyveno tos rasės šiaurėje 300 milijonų metų.

Trečiosios rasės gyvenimo viduryje žmonija gavo fizinės materijos kūnus, kurie mirdavo. Žmonės pradėjo gimti skirtingų lyčių ir savo palikuonis pradėjo gimdyti. Tai prasidėjo maždaug prieš 18 milijonų metų.

Šiuo metu didesnioji dabartinės sausumos dalis buvo po vandeniu. Išilgai pusiaujo plytėjo milžiniškas žemynas, dengęs didesniąją dabartinių Indijos ir Ramiojo vandenynų dalį - nuo Madagaskaro iki Velykų salos. Šis trečiosios rasės žemynas dabar vadinamas Lemūrija.

Trečioji rasė buvo milžinų rasė. Pirmieji fiziniai lemūriečiai buvo 18 metrų ūgio. Ilgainiui ūgis mažėjo, kol pasiekė 6 metrus. Tos rasės milžinus primena pasakos ir senovės graikų mitai apie titanus ir ciklopus.

Rasėje žemoms aistroms įsisiūbavus, ėmė reaguoti gamta. Lemūrijos žemynas pradėjo grimzti, o galutinai jį sunaikino ugnikalnių išsiveržimai ir žemės drebėjimai.

Tirečiosios rasės palikuonys šiandien yra juodaodžiai - negrai, bušmenai, australiečiai ir pan.

Ketvirtoji rasė - Atlantai - prasidėjo prieš 4-5 milijonus metų. Jų žemynas rasės klestėjimo metu užėmė didesnę dabartinio Atlanto vandenyno dalį. Pirmieji Atlantai buvo 4 m. ūgio, ilgainiui žemėjo iki 2,5-2 m. Atlantų kultūra buvo pasiekusi labai aukštą lygį. Paskui jis pradėjo žemėti. Įsisiūbavo žemos aistros. Vaikantis turtų ir valdžios buvo išvystomos žemos energijos, kurios naudojamos raganavimui.

Kai evoliucijos dėsnių nepaisymas pasiekė apogėjų, gamta sureagavo ugnikalnių išsiveržimais ir žemės drebėjimais. Prasidėjo kataklizmai -pirmasis įvyko prieš 800 000 metų, tretysis prieš 80 000 metų. Atlantidos žemynas vis mažėjo, skilo į salas, kol liko nedidelė sala - Poseidonija.

Pagaliau prieš vienuolika su puse tūkstančių metų galingi žemės drebėjimai ir ugnikalnių išsiveržimai sugriovė ir tą paskutinę salą. Ji nugrimzdo į vandenyną, sukėlusi didžiulę bangą, kuri užtvindė kitų žemynų žemumas. Pasakos ir mitai kalba apie didžiulį pražūtingą tvaną. Biblijoje parašyta, kad šiuo tvanu buvo nubausta nuodėmingoji žmonija.

Ketvirtosios rasės palikuonys šiuo metu yra raudonieji - abiejų Amerikų indėnai, ir geltonieji - Azijos mongolai, kinai, japonai.

Ketvirtajai rasei baigiantis, prasidėjo penktoji - baltoji. Jos pasirodė lig šiol penkios porasės. Pirmoji - indų arijai Indostano pusiasalyje. Antroji - semitai: Chaldėja, Asirija, Babilonija, dabartiniai arabai. Trečioji - iraniškoji: senovės persai ir jų palikuonys parsai. Ketvirtoji -keltiškoji: senovės graikai ir romėnai, dabartiniai graikai ir italai, prancūzai ir ispanai, airiai ir škotai. Ir pagaliau penktoji - baltai, slavai, skandinavai ir olandai, anglai ir vokiečiai, taip pat jų palikuonys, paplitę po visus žemynus.

Šambala,najoji epocha,žmogus ST. Stulginskis
Naujajame (Satja Jugos) amžiuje rasės, žinoma, išliks. Jei septynias rases įsivaizduosime kaip septynmetę mokyklą, tai dalis žmonijos pereis į šeštą klasę. Išliks ir žemesnės klasės. Ten liks visi antramečiai, trečiamečiai ir t.t. Visi mes kažkada priklausėme pirmai rasei. Tobulėjome, mokėmės ir štai mes jau penktoje rasėje penktame porasyje (kiekviena rasė turi septinius porasius). Dalis žmonijos pasinėrė į malonumus, intrigas, paniekino dvasią. Tie žmonės sustojo savo vystymosi kelyje. Taip atsirado rasės - juk galima nuvesti asilą iki vandens, bet priversti gerti - ne.

Naujo amžiaus atėjimą suvoks ne visi, o tik šeštos rasės žmonės. Šeštos rasės žmonių bruožai aprašyti Agni Jogoje. Savaime, be pastangų į šeštą rasę niekas nepereis. Tai vidinės etikos ir kosminių dėsnių įsisavinimo kelias. Intelektą turės pakeisti širdies žinojimas.

Bręstant naujai rasei visada pasitraukia seniausia egzistuojanti rasė. Šiandien tai aborigenai (tarp jų užfiksuotas progresuojantis nevaisingumas).

Kyla klausimas, kur dings trečiosios rasės dvasios, atsiradus šeštai? Subrendusios dvasios pereis į ketvirtą rasę, o ne panorusios tobulėti ten, kur ir pirmos, antros -rasių antramečiai. Jie lauks sekančios manvantaros ir pradės viską iš naujo (Manvantaros trukmė 4 320 000 000 metai). Taigi, palinkėsime nesustoti, nes galima sustoti net penktoje rasėje ir sulaukti sekančios Manvantaros.

Apsidairykime ir pamatysime, kad tarp mūsų jau gyvena šeštosios rasės pionieriai. Jų labai mažai ir jie keisti, sunkiai pritampa prie šiuolaikinės visuomenės. Mes dažnai juos laikome nevykėliais, bet...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 04 17, 2010 12:25 pm

Sveiki, labai įdomi yra Martinovo pasaulėžiūra. Jei kas susidomės apie rasių keitimąsį, indigo vaikus, 2012 metus ir pan., žiūrėkite jo tinklapyje: http://cway.narod.ru/books.htm
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Mesmer

avatar

Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Tr. 12 22, 2010 6:16 pm

Чужой монастырь под названием "Космос"К Земле движутся три гигантских космических корабля – они уже пересекли орбиту Плутона
/2010-12-22 / Александр Михайлович Портнов - доктор геолого-минералогических наук, профессор/

Встреча с космосом – это знакомство с неведомым. К сверхъестественным явлениям относились так называемые летающие тарелки и неопознанные летающие объекты (НЛО). С середины ХХ века эти встречи стали столь частыми, что на них нельзя было не обращать внимания. Специальные службы давно уже стали создавать секретные формуляры для войск ПВО, организовывать секретные лаборатории, где изучалась статистика встреч с НЛО и, возможно, изучались обломки неведомых конструкций.

И вот наука впервые заговорила на запретную тему. Да как!.. SЕТI (Search for Extraterrestrial Intelligence), независимая некоммерческая организация по поискам внеземного разума, сделала сенсационное заявление: «К Земле движутся три гигантских космических корабля. Самый крупный – размером 240 км, два других – поменьше, в форме круга и цилиндра. Корабли обнаружены на краю Солнечной системы, они пересекли орбиту Плутона. Вызывает обеспокоенность тот факт, что три очень больших объекта быстро приближаются к Земле». Инопланетные корабли обнаружены поисковой системой НААRD (программа высокочастотных активных авроральных исследований), расположенной на Аляске и предназначенной для изучения полярных сияний. Эти объекты, по мнению сотрудников SETI, безусловно, инопланетные корабли. Указаны координаты тел на небесной сфере. Они будут хорошо видны в оптические телескопы, когда достигнут орбиты Марса. Правительство США проинформировано об этом событии. К Земле корабли прилетят в декабре 2012 года.

Искали – и нашли. Ждали – и дождались. Что будет в ночь под Новый, 2012 год?.. Как тут не вспомнить, что на удивление точный календарь народа майя заканчивается 21 декабря 2012 года. Откуда такое совпадение? Впрочем, ждать осталось недолго. Скорее всего – почти наверняка! – исследователи из SETI cпешат выдать желаемое за действительное: пятьдесят лет непрерывного мониторинга космоса на предмет обнаружения сигналов внешнего разума ничего не дали; терпение иссякает и проч.

Тем не менее человечество только начинает знакомиться с космосом. Мы – новички в этом огромном и незнакомом мире. Правильнее будет, если мы приучимся к мысли, что космос давно уже освоен цивилизациями других планет, что это «чужой монастырь», в который со своим уставом лучше не лезть. Надо принимать правила чужой игры.

Известны слухи о засекреченных американцами находках на Луне. О них на конференции в Пекине рассказал еще в 1988 году признанный авторитет китайской космической программы Мао Кан. Он показал фотографии... отпечатков босых человеческих ног на лунном грунте-реголите. Мао Кан обвинил американцев в сокрытии важнейшей информации, которую он получил из надежного источника. Фото были датированы 3 августа 1969 года, через две недели после того, как 20 июля 1969 года Армстронг и Олдрин сделали первые шаги по Луне. Значит, материалы экспедиции были просмотрены по возвращении сотрудниками NASA и засекречены.

15 марта 2009 года газета New York Times выступила с новой сенсацией. Тот же Мао Кан заявил, что располагает более чем тысячью секретных фотографий NASA, на которых помимо изображений следов босых ног на грунте лежит… скелет человека. Некоторых костей не хватает. Это позволяет думать, что труп человека был выброшен из НЛО, причем часть тканей была оставлена для исследований. Фотографии сделаны со спутника Луны. Отсутствие воздуха позволяет современной аппаратуре с орбиты различать очень мелкие детали, например заголовки газет, прямо с орбиты. Поэтому фотографии скелета получились очень четкими. Какое уголовное преступление стоит за этим артефактом? Пора ли возбуждать уголовные дела к инопланетянам?

Бывший руководитель фотослужбы Лунной лаборатории NASA Кен Джонстон недавно рассказал о том, что американские астронавты «…нашли и сфотографировали на Луне древние руины искусственного происхождения и зафиксировали деятельность неких существ по управлению гравитацией». Первые космонавты видели на Луне «большие неизвестные механизмы». Эти данные были строго засекречены правительством США.

Члены экипажа «Аполлон-16» Дьюк и Янг в апреле 1972 года наблюдали странные объекты, двигавшиеся по склонам гор. Имеются записи переговоров космонавтов: «Дьюк, смотри, они движутся вверх! Я никогда не видел ничего подобного!» Из Центра управления полетом сообщили: «Мы тоже хорошо видим два объекта!» Известный исследователь космоса Гендерсон считает, что все американские астронавты лунной программы видели НЛО, которые постоянно сопровождали их в полете и на Луне. Они получили строгий приказ молчать об этом, но часть фотографий просочилась в открытую печать.

Как воспринимать эту информацию: как спам или как фантастическую правду? Не будем забывать: космические корабли-гиганты уже пересекли орбиту Плутона. Они движутся к Земле. Вспомним еще одну цифру: ежегодно только в России бесследно исчезают 80 тыс. человек. Похоже, что знакомство с населенным космосом началось по обоюдному желанию.


________________________________________
«Независимая Газета»
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 12 25, 2010 12:38 am

Vienintelis išsigelbėjimas - prisiminti kas esi, tada jau niekas neturėtų būti baisu. O gal tuose kosminiuose laivuose skraido atlantai, kai žlugo Atlantida ir visai nėra pagrindo gąsdintis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 12 25, 2010 2:44 pm

Jau seniai mūsų (žemės) valdžia bendradarbiauja su kitomis civilizacijomis. Iš kur toks greitas technologinis šuolis praeitame šimtmetyje? Aišku, kad būta mainų ir taip nupirko mūsų laisvę. Dėl ko taip slepia apie bet ko egzistavimo galimybę, juk faktų yra milijonai. Iš mūsų valdžios buvo pareikalauta absoliūti tyla, leidimas tyrinėti mus (žmones) ir kaip matyti, tai mūsų žemė yra valdoma jų per jų statytinius (mūsiškius), kurie operuoja pinigais. Dėl ko visi sprendimai yra priimami ne žemės ir jos gyventojų naudai? (gamtosauga, maistas, išsilavinimas ir t.t.). O kas atskrenda, sunku pasakyti, ar tai bus naudinga mums ar ne, neužilgo sužinosime. Ką mes galime daryti, tai stengtis gyventi pagal Tvarką ir vadovautis Tvarka. Tik tokiu atveju mes sugebėsime atskirti tiesą ir apsisaugoti atėjus laikui.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 02 12, 2011 3:34 pm

Kaip yra kuriama mūsų ateitis, mūsų minčių galia ir atsakomybė, kaip teisingiausiai pasielgti.
Trumpa laida apie ateities programavimą: http://video.yandex.ru/users/zvann/view/244
Šiuolaikinio mokslo pagal Рогожкинo В.Ю. pasaulėžiūrą: http://www.liveinternet.ru/showjournal.php?journalid=2235636&keywordid=782228
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Sk. 03 27, 2011 12:38 pm

Ką manot apie Japonijos atomines? Kaip galime prisidėti prie stabilizavimosi?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Sk. 03 27, 2011 5:47 pm

Siūlau kiekvieną dieną prie savo kasdieninės meditacijos 12.00 prijungti meditacija apie Japoniją, matyti avarijos priežastis, palinkėti sėkmingai baigčiai ir t.t. Smile

P.S. Supratau, kad kiekvienas įvykis (kaip Joponijos variantas) yra tik pasekmė, atsakomoji reakcija (karma). Mes nekuriame karmos, kai esame harmonijoje su visata. Padėti gali tik tas, kuris pastoviai yra virš karmos rato. Padėjimas- būvimas virš karmos rato, turėjimas nemažą potencialą ir matymas karminę priežastį.


Paskutinį kartą redagavo Anahata, Pir. 04 25, 2011 5:35 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Onute

avatar

Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 61
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Kv. 03 31, 2011 2:20 pm

Anahata rašo:
Siūlau kiekvieną dieną prie savo kasdieninės meditacijos 12.00 prijungti meditacija apie Japoniją, matyti avarijos priežastis, palinkėti sėkmingai baigčiai ir t.t. Smile
Geras pasiulymas, Anahata Smile Siuo metu pasaulio reikistai susitelke siuncia Reiki energija Japonijai 21 val. (arba kada kas gali). Meditacija ir malda taip pat tinkamas budas situacijai harmonizuoti Smile
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Tr. 04 06, 2011 1:20 pm

Siūlau pažiūrėti kokios yra naudojamos technologijos prieš visuomenę ir kur tai gali nuvesti, jeigu bus nesivystoma asmeniškai. https://www.youtube.com/watch?v=tQQiZHhJBKk&feature=player_embedded#at=1635
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Onute

avatar

Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 61
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Tr. 04 06, 2011 4:14 pm

Bet mes vystomes, ar ne? Smile
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 04 09, 2011 8:50 pm

Manyčiau, kad kuo mes mes labiau apvalysime savo mintis nuo negatyvaus, vertinančio srauto, atidžiai stebėsime visus savo veiksmus (mintis, jausmus, poelgius), stengsimės gyventi pagal etiką ir ją visada statysime į pirmą vietą, tada mūsų nepuls jokios ligos, mūsų energetika (imunitetas) bus atspari aplinkos poveikiui, o protas pajėgus atskirti teisingą sprendimą. Kitaip išgyventi šioje visuomenėje nematau kaip.
P.S. Mes esame energetinės sistemos. Kuo mūsų dažnis yra aukštesnis ir stabilesnis, tuo mes labiau atsparesni aplinkos poveikiui ir tuo pačiu galime neutralizuoti mus supančią aplinką.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Tr. 04 13, 2011 12:12 pm

Labai neblogas ir paprastas filmas apie nepaprastą mūsų padėtį Lietuvoje. https://www.youtube.com/watch?v=jwk9g3R5yVQ&feature=player_embedded#at=11
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
YogaSun
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-05-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Št. 12 31, 2011 6:21 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://yogasun.2x2forum.com
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Tr. 01 11, 2012 10:30 pm

2 vaizdo klipo gale pasakojama ateities vizija ir su kokiu mastymu žmonija į ją turi įeiti:

http://advayta.org/cat/?id=1811

spauskite 2 video: Четыре типа мышления 12.11.2010
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Sk. 01 15, 2012 5:42 pm

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Sk. 01 15, 2012 10:36 pm

Ar neliks tas, kam reikės likti?

Anahata rašo:
Ar bus pasaulio pabaiga 2012 metais?

http://atsibudimas.ucoz.com/news/ar_ivyks_pasaulio_pabaiga_2012_metais/2011-05-04-121
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
AnahataPranešimų skaičius : 125
Join date : 2009-02-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   Pir. 01 16, 2012 6:04 pm

Įdėjau šį straipsnį, nes man patiko ramus, konkretus ir aiškus šiuo laikotarpiu vykstantis procesas. Žinodamas gali geriau pasiruošti. Manau, svarbiausia yra judėti ta linkme, o kas bus, bus matyt, juk per save neperlipsi Smile
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ateities vizijos   

Atgal į viršų Go down
 
Ateities vizijos
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Etika ir Filosofija :: Pasaulio ateitis-
Pereiti į: