Yoga Sun

Forumas skirtas diskusijoms, informacijos apsikeitimui masažo, grožio ir sveiko gyvenimo srityje.
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  Masažo mokyklaMasažo mokykla  

Share | 
 

 Nuo ko pradeti?

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
stichija

avatar

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Pir. 01 11, 2010 10:00 pm

Patarimai:
1.Nesistenkit VMI specialistų įtikinti emocijomis, pasipiktinimais, loginiais išvedžiojimais ir pan. Ten „eina“ tik teisinė kalba.
2.Nelaikykit jų priešais, blogiečiais, ir jie jus laikys draugais.
3.Nepasitikėkit jums duodamais lankstinukais, brošiūromis ir pan., apie tai, kas „galima – negalima“. Originalūs dokumentai su visais pakeitimais yra tik juos priėmusių institucijų tinklapiuose. Nepatingėkit pasiknaisioti bounce .
4.Ir dar, galiu visiems palinkėti tokių malonių specialistų, kaip Panevėžio VMI, Statistikos valdybos ir kt. (aš visiškai rimtai Smile ). Atsakymą TAIP gavau per nepilnas dvi valandas. (Na, prieš tai dar pusdienį knaisiojausi internete po teisės aktus).
Belieka palinkėti visiems sėkmės, kol nespėta prikurti naujų barjerų... Priminsiu, kad EVRK 2red. yra patvirtinta pagal Europos sąjungos standartus... taigi gali Sveikatos ministerijai patikti ar nepatikti, bet jis yra toks, koks yra...
Tikiuosi šiek tiek padėjau susigaudyti situacijoje Rolling Eyes ?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Mesmer

avatar

Pranešimų skaičius : 134
Join date : 2008-05-16

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 01 12, 2010 7:14 am

Stichijai didelis AČIU už neįkainojama darbą!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aridopirtis

avatar

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 01 12, 2010 10:05 am

stichija, tikrai gerai pasiknaisiojai ir susisteminai tai apie ką jau kalbėjome.
Aš individualios veiklos pažymą pasiėmiau lapkričio mėnesį ir turėjau pasirašyti raštą, kad esu informuotas apie tai, kad negaliu steigti masažo kabineto, t.y. masažą daryti galiu, bet steigti kabinetą negaliu....čia jau teisiniai niuansai Laughing Jie man ir pateikė paskaityti tą minėtą Sveikatos ministro raštą. O minimas tavo dokumentas juk pasirodė žymiai vėliau: VMI Viršininko pavaduotojo Gedimino Vyšniauskio išaiškinimu 2009-12-21 Nr. (18.18-31-1)-R-12249 „Dėl masažo paslaugų individualios veiklos registravimo ir vykdymo“.

Labai tiksli pastaba dėl maigytojo ir masažuotojo Very Happy
Bijau, kad vis gausesnis masažuotojų antplūdis privers šią sritį stipriau reglamentuoti ir nieko nepadės EU direktyvos ir reglamentai. Tiesiog kvailas valdininkas, arba siekiantis karjieros pasistengs sukurti kokį nors stabdantį veiklą mechanizmą Mad na kad ir licenzijas įvesti. Dirbti gali, bet turėk licenziją..... ir viskas teisėta. Na bet tai blogiausias scenarijus What a Face
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aridopirtis

avatar

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 01 12, 2010 11:09 am

Info tiems kas taupo laiką.
Labai įdomu kuo tai baigsis kai įstatymu apibrėžia kas yra masažas ir masažuotojas?

MASAŽUOTOJO PROFESIJOS KVALIFIKACINIŲ REIKALAVIMŲ APRAŠAS

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Masažuotojo profesijos kvalifikacinių reikalavimų (toliau – reikalavimai) aprašas parengtas įgyvendinant 2005 m. rugsėjo 7 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2005/36/EB dėl profesinių kvalifikacijų pripažinimo (OL 2005 L 255, p. 22) nuostatą, kad tais atvejais, kai profesijoms taikoma bendroji kvalifikacijos pripažinimo sistema, valstybės narės turėtų išlaikyti teisę nustatyti minimalų kvalifikacijos lygį, būtiną jų teritorijoje teikiamų paslaugų kokybei užtikrinti.

II. REIKALAVIMŲ TAIKYMO IR ASMENS VEIKLOS SRITYS

2. Reikalavimai taikomi masažuotojams, dirbantiems savarankiškai arba pagal darbo sutartis, jų darbdaviams, taip pat institucijoms, rengiančioms ir tobulinančioms masažuotojus bei kontroliuojančioms jų veiklą.

III. APIBRĖŽIMAI
3. Šiame apraše vartojamos sąvokos:
Masažuotojas – asmuo, šių reikalavimų nustatyta tvarka įgijęs formalią masažuotojo profesinę kvalifikaciją. Masažuotojas yra fizinės medicinos ir reabilitacijos specialistas.
Masažas – tai speciali, moksliškai pagrįsta, dozuota, mechaninio ir refleksinio poveikio žmogaus organizmui priemonių visuma. Masažas atliekamas fizinio kontakto būdu rankomis, specialiais įrankiais arba aparatais, siekiant grąžinti sveikatą, ją palaikyti bei stiprinti organizmą.
Masažo paslauga – masažuotojo pagal įgytą profesinę kvalifikaciją ir nustatytą profesinę kompetenciją atliekamas masažas.
Kompetentinga institucija – Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliota institucija arba įstaiga, atliekanti Europos Sąjungos ar kitose užsienio valstybėse įgytą masažuotojo profesinės kvalifikacijos (pasirengimo bei patirties) profesinį vertinimą ir pripažinimą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Onute

avatar

Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2008-08-13
Age : 61
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 01 12, 2010 7:22 pm

Skaitau, skaitau.... ir jau susipainiojau Smile Reikia is naujo visa tema perskaityti Smile
O man rupi suzinoti, jei as esu pensininke, dirbant man turetu sumazinti pensija. Tas mazinimas priklauso kiek uzdirbi. Jei dirbsiu pagal pazyma, tai tik gale metu mokescius moket reik? ir tik tada paaiskes kiek uzdirbau ir kiek sumazinti pensija? Ar jie turi kazkokiu kitu kriteriju tokiems kaip as?
Ai, aplamai, man jau dirbti su visai mazinimais gaunasi, kad neapsimoka Sad
Preliminariai paskaiciavus taip gaunasi, kad dirbsiu tik tam, kad atstatyt ta pinigu suma, kuria prarasiu mokesciams, sodrai, ligoniu kasoms, pensijos mazinimui, bazines pensijos nemokejimui ir dar gal kokioms man dabar nezinomoms imokoms No
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
stichija

avatar

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Kv. 01 14, 2010 10:37 am

Net nežinau ką atsakyti į Onutės klausimus, nes šia tema nesidomėjau (t.y. dirbančių pensininkų veiklos subtilybėmis). Manau geriausia būtų nueiti į savo gyvenamosios vietovės SODRA skyrių ir pasiklausti konkrečiai "kas būtų, jeigu būtų..." Jie ten tam ir sėdi, kad klientui suteiktų informaciją jį dominančiu klausimu.
O dabar apie Arido išsakytas mintis... Visų pirma, aš nesitikėčiau tokio jau didelio savo veiklą įteisinti norinčių masažuotojų antplūdžio. Kad ir kaip bekalbėtume, tai nėra sritis, kur galima greitai ir lengvai "užkalti" pinigus. Jei kam taip ir atrodo - greitai nusivils. Manau sutiksite, kad gauti individualios veiklos pažymą - toli gražu ne viskas... Norint įsirengti klientų lūkesčius atitinkantį kabinetą ar saloną, reikia ir investicijų, ir laiko, ir kūrybiškumo... kaip ir jį išlaikyti... Reikia sudominti, pasiūlyti kažką išskirtinio klientams, kad jie rinktųsi būtent tavo paslaugas... Pagaliau reikia, kad klientai išgalėtų susimokėti už paslaugas tiek, kad atskaičius išlaidas patalpų išlaikymui, medžiagoms, priemonėms... dar kažkas liktų ir atlyginimui.
Todėl manau, kad išsiimti šias pažymas ir įteisinti savo veiklą ryšis tik MASAŽUOTOJAI iš pašaukimo, tie, kurie save mato tik šioje srityje, ir yra pasiryžę visiems su tuo susijusiems išbandymams.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
stichija

avatar

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Kv. 01 14, 2010 10:57 am

Tai ne tas amatas, į kurį ateinama "užkalti babkių" ar todėl, kad tuo metu nėra kur įsidarbinti. Kas dirbate, puikiai žinote - klientas masažuotojo vaidmenyje mato ir psichologą, ir daktarą, ir draugą, ir patarėją, ir "nuodėmių išklausytoją"... ir vos ne aiškiaregį Cool Very Happy ...
Jei bandysite dirbti "konvejerio principu" - klientas rinksis polikliniką. Pasižiūrėkime kiek masažo salonų, "sveikatos oazių" ir t.t. merdėja, nors turi visus leidimus, licenzijas, formalius, pripažintus išsilavinimus, aukštus standartus atitinkančias kvalifikacijas... Kaip mano klientai dažnai pasako - "ten nėra dūšios" Rolling Eyes
Taigi vat...
Na, dalis dar pasiskaičiuos, kad įteisinti veiklą jam paprasčiausiai neapsimoka. (Kaip kad pvz. paskaičiavo Onutė). Jis turi savo klientus, ramiai darbuojasi "pogrindyje" ir kam jam tos pažymos Very Happy Question , kam tas valdiškų institucijų dėmesys, kam tie formalių konkurentų kreivi žvilgsniai Question
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
stichija

avatar

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2009-09-27

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Kv. 01 14, 2010 11:55 am

Na, kas dėl dokumentų, tai tas Vyšniauskio išaiškinimas todėl ir atsirado, kad susikaitaliojus teisnėms direktyvoms tapo nebereikalingas juridinio asmens statusas. Taigi, reikėjo sugalvoti naują barjerą. Buvo atsiremta į minėtą Masažuotojo profesijos aprašą, nors aiškiai parašyta, kad tai taikoma Sveikatos apsaugos ministerijos kuruojamai sričiai priskirtoms profesijoms. Poilsiniai masažai nėra priskiriami sveikatos apsaugos ministerijos kuruojamai sričiai, kaip ir sveikatos apsaugai apskritai. Todėl jie EVRK ir išskirti į atskiras klases su skirtingais kodais. O būtent - fizinės gerovės užtikrinimo veiklai.
Jei taip rimtai, tai būtų galima pasiteirauti akreditavimo tarnyboje kaip ten su tuo išskirstymu, bet kaip paaiškino Statistikos valdyboje, tai tam jie ir išskirti į atskiras klases, su prierašu "neįeina gydomieji masažai", kad yra skirtingi dalykai su skirtingais reikalavimais. Taip yra ir EU direktyvose. Na, apie jas gal labai nekalbėsiu, nes nesu su jomis susipažinusi. Bet reikės - susipažinsim, ar ne Very Happy
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aridopirtis

avatar

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 02 09, 2010 10:25 am

Paskutinės naujienos apie visiems aktualų klausimą.
Sutinku su Stichija, kurios pastabos kaip visada taiklios. Aš irgi savo veikloje masažą matau kaip priedą prie pirtininko veiklos. Netgi ne pirties, Pirtininko. Tai du skirtingi dalykai....
Be ja, gal kas iš forumo dalyvių pažįstate Jūratę? Labai jau profesionaliai ir "kandžiai" mano svetainėje bandė išaiškinti apie tai kad dirbti su verslo liudijimu tai dar nėra legalu, nes reikia išsiimti pirties higienos pasą ir kitus dalykus....

Atsižvelgiant į žemiau pateiktą informaciją klausimas: ar Mišakovo mokyklos išduodami pažymėjimai atitinka pateiktus reikalavimus? Kas gilinotės į šį klausimą?Dėl masažo paslaugų individualios veiklos registravimo ir vykdymo
2009-12-21 Registracijos Nr.(18.18-31-1)-R-12249


Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM), siekdama formuoti tinkamą ir vienodą teisės aktų aiškinimo ir taikymo praktiką, gavusi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos išaiškinimą, informuoja:

Masažuotojo profesijos kvalifikacinių reikalavimų aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. V-27 (Žin., 2007, Nr. 11-452; toliau - Aprašas), 3 punkte yra pateikta masažo* sąvoka be skirstymo į gydomąjį ar negydomąjį masažą. Licencijuojamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. V-364 (Žin., 2004, Nr. 86-3152), masažo paslauga yra nurodyta, kaip licencijuojama asmens sveikatos priežiūros paslauga.

Pagal Lietuvos Respublikos sveikatos sistemos įstatymo (Žinios, 1994, Nr. 63-1231; 1998, Nr. 112-3099) 2 str. 6 dalį, asmens sveikatos priežiūra yra valstybės licencijuota fizinių ir juridinių asmenų veikla. Šio įstatymo 16 str. 2 dalyje nustatyta, kad įmonės ir įstaigos teisę verstis sveikatos priežiūros veikla įgyja tik gavusios licencijas. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo (Žin., 1996, Nr. 66-1572; 1998, Nr. 109-2995) 5 str. 1 dalimi bei Asmens sveikatos priežiūros įstaigų licencijavimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007 m. kovo 2 d. įsakymu Nr. V-156 (Žin., 2007, Nr. 31-1148), 2, 3 ir 5 punktais, licencijas verstis sveikatos priežiūros veikla gali gauti tik juridiniai asmenys. Todėl masažo paslauga gali būti teikiama tik sveikatos priežiūros įstaigose, turinčiose įstaigos asmens sveikatos priežiūrai šiai veiklai licenciją. Šią paslaugą gali atlikti gyventojai atitinkantys Apraše nustatytus masažuotojo profesijos kvalifikacinius reikalavimus, ir negali verstis šia veikla kaip individualia veikla nesteigiant juridinio asmens.

Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytas nuostatas, VMI prie FM mano, kad gyventojas gali teikti prašymą registruoti ir vykdyti individualią veiklą klasifikuojamą Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus, patvirtinto Statistikos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus 2007 m. spalio 31 d. įsakymu Nr. DĮ-226 (Žin., 2007, Nr. 119-4877; toliau – EVRK), 96.04 klasėje ,, Fizinės gerovės užtikrinimo veikla“ į kurią įeina turkiškų pirčių, saunų, garo vonių, soliariumų, liesėjimo ir lieknėjimo salonų, masažo kabinetų ir kt. veikla. Tačiau negali teikti masažo paslaugų, kaip jos suprantamos Apraše. Kitaip tariant, gyventojas gali atlikti tokią fizinės gerovės užtikrinimo veiklą (t.y. teikti tam tikras kūno priežiūros paslaugas), kuri nepatenka į masažo sąvoką, kaip ji aprašyta Apraše.

Pažymime, kad Aprašo nuostatų, tame tarpe ir jame pateiktos masažo sąvokos, aiškinimas nėra priskirtinas VMI prie FM kompetencijai, todėl dėl Aprašo nuostatų aiškinimo gyventojai gali kreiptis į Sveikatos apsaugos ministeriją.

*Masažas - tai speciali, moksliškai pagrįsta, dozuota, mechaninio ir refleksinio poveikio žmogaus organizmui priemonių visuma. Masažas atliekamas fizinio kontakto būdu rankomis, specialiais įrankiais arba aparatais, siekiant grąžinti sveikatą, ją palaikyti bei stiprinti organizmą.

Viršininko pavaduotojas
Gediminas Vyšniauskis
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 02 09, 2010 1:09 pm

KAS Aridopirtis neaisku, ar siaip drumsti vandeni, ar nori intrigu. Dirba Zmones su masazuotoju SERTIFIKATAIS, niekas ju nebaudzia ir netrumpina.
Gerina sveikata, UZSIDIRBA PINIGELIU, PAREMIA VALSTYBE. Dirba visoj Lietuvoj ir uzsienyje.
Viska juk Stichija isaiskino, o tu vel is pradzios.
KO TU TAIP BIJAI , SAVES, TIKRINTOJU?

Poilsiniai masažai nėra priskiriami sveikatos apsaugos ministerijos kuruojamai sričiai. Ir jokie cia Vysniausko apribojimai nebegalioja.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aridopirtis

avatar

Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2009-09-29

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 02 09, 2010 1:57 pm

nesuprantu ką čia blogo pasakiau. Atrodo dalinamės turima informacija, bendraujam niekieno neverčiami ir geranoriškai Shocked Shocked Shocked
mums aktuali straipsnio dalis:
Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytas nuostatas, VMI prie FM mano, kad gyventojas gali teikti prašymą registruoti ir vykdyti individualią veiklą klasifikuojamą Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus, patvirtinto Statistikos departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus 2007 m. spalio 31 d. įsakymu Nr. DĮ-226 (Žin., 2007, Nr. 119-4877; toliau – EVRK), 96.04 klasėje ,, Fizinės gerovės užtikrinimo veikla“ į kurią įeina turkiškų pirčių, saunų, garo vonių, soliariumų, liesėjimo ir lieknėjimo salonų, masažo kabinetų ir kt. veikla. Tačiau negali teikti masažo paslaugų, kaip jos suprantamos Apraše. Kitaip tariant, gyventojas gali atlikti tokią fizinės gerovės užtikrinimo veiklą (t.y. teikti tam tikras kūno priežiūros paslaugas), kuri nepatenka į masažo sąvoką, kaip ji aprašyta Apraše.

Taigi:
apie kokį drumsčiamą vandenį čia kalbi prijola?
ar aš sakau, kad negalime daryti tai ką darome?
ar kažkuri mano pateikta informacija ką nors klaidina?
ar turi asmeninį interesą http://taure.lt/ ir aš jį kažkokiu tai neleistinu būdu pažeidžiau?
Atsakyk kur čia šuo pakastas, kad tavo reakcija tapo tokia audringa, įžeidžianti ir sakyčiau labai jau neetiška....o dar kalbate apie dvasinius dalykus
Sad Shocked Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
prijola

avatar

Pranešimų skaičius : 300
Join date : 2008-05-05
Miestas : Panevezys

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Antr. 02 09, 2010 11:04 pm

"Atsižvelgiant į žemiau pateiktą informaciją klausimas: ar Mišakovo mokyklos išduodami pažymėjimai atitinka pateiktus reikalavimus?"
Atsiprasau, man pasidare skaudu. Gauname zinias(as mokiausi ir mokausi sioje G. Misakovo masazo mokykloje ir tuo didziuojuosi), o po to abejojeme isduodamais sertifikatais. As tik del to taip reagavau. Atsiprasau. pale
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
YogaSun
Admin
avatar

Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2008-05-02

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Tr. 02 10, 2010 12:34 pm

Aridopirtis mato pasauli iškreiptai, todėl ir klaidino kitus, galbūt tai daroma ne sąmoningai o iš kitos valios padavimo.

...Masažuotojo profesijos kvalifikacinių reikalavimų aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2007 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. V-27 (Žin., 2007, Nr. 11-452; toliau - Aprašas), 3 punkte yra pateikta masažo* sąvoka be skirstymo į gydomąjį ar negydomąjį masažą

Masažuotojo profesijos kvalifikacinių reikalavimų aprašas taikomas tems, kas nori įgyti formalu masažuotojo išsilavinimą (universitetai, kolegijos).
...Licencijuojamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2004 m. gegužės 14 d. įsakymu Nr. V-364 (Žin., 2004, Nr. 86-3152), masažo paslauga yra nurodyta, kaip licencijuojama asmens sveikatos priežiūros paslauga.

Licencija masažui panaikinta 2007 metais.

...Atsakyk kur čia šuo pakastas, kad tavo reakcija tapo tokia audringa, įžeidžianti ir sakyčiau labai jau neetiška....

Aridopirtis įspėjamas už forumo taisyklių pažeidimą, tai pirmas ir paskutinis įspėjimas, įžeidimai ir pykčio pasireiškimai mūsų forume neleistini.
Aridopirtis, ne klaidinkit prašom žmonių, nes galit uždirbti sau bloga karma.
Ko daugiau žmonių nukentęs nuo Jūsų klaidinimu tuo nepalankesne bus karma.
Tai ne gąsdinimas, tai pamokimas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://yogasun.2x2forum.com
dainavPranešimų skaičius : 1
Join date : 2013-03-13

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   Tr. 03 13, 2013 10:48 am

Ačiū už info Smile

Jei kada prireiks pedikiūro reikmenų - salonpro.lt/pedikiuras

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuo ko pradeti?   

Atgal į viršų Go down
 
Nuo ko pradeti?
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Yoga Sun :: Masažas :: Savo masažo kabineto organizavimas-
Pereiti į: